Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Acord cadru de furnizare "Autospeciala cu 8+1 locuri"
- Număr anunț
- SCN1014146
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34114200-1 · Masini de politie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 645.000 RON
- Valoare atribuită
- 599.718,84 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2018 08:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1005296
- Termen limită
- 18.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021290
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 8+1.pdf.p7s
- Clauze contractuale acord-cadru si contract subsecvent.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021290.pdf
- Modele formulare.docx.p7s
- Specificatie tehnica 8+1.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
599.718,84 RON
din 645.000 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 45.281,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.