Atribuită Cumpărare directă

Servicii tipografice și servicii conexe

Număr anunț
DA35312126
Autoritate contractantă
AGENȚIA DE DEZVOLTARE JUDEȚEANĂ HARGHITA (CUI 35365620)
Furnizor / câștigător
CREATIVE DESIGN STUDIO SRL (CUI 18714053)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.878 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
21.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.878 RON