Atribuită Cumpărare directă

CLOTRIMAZOL ATB 10MG/G TUB X 35G / CLOTRIMAZOLUM

Număr anunț
DA35305483
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33631100-3 · Antifungice de uz dermatologic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
220,50 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
21.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,50 RON