Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse ingrijire - CRSS RAZBOIENI
- Număr anunț
- DA40498020
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- ACORD TRADING SRL (CUI 20125475)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165,76 RON
- Valoare atribuită
- 165,76 RON
- Data publicării
- 27.05.2026 15:01
- Termen limită
- 01.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2026 07:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165,76 RON
din 165,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro