Atribuită Cumpărare directă

1 buc Carucior trasat linii avand caracteristicile din oferta

Număr anunț
DA35311649
Autoritate contractantă
Comuna Boldu (Primaria comunei BOLDU) (CUI 2407842)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI 5277275)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
710,08 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
21.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710,08 RON