Termen închis Publicitate

Achizitie: Anvelope tractiune 295/80R22,5 M+S 152/148M - 32 buc; Anvelope directie 295/80R22,5 M+S 152/148M - 16 buc; Anvelope tractiune 285/70R19,5 M+S 140/138M - 4 buc; Anvelope directie 285/70R19,5 M+S 140/138M - 2 buc; Anvelope 195/65R15 91H iarna - 4 buc.

Număr anunț
ADV1035465
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Cod CPV
34352200-1 · Pneuri pentru autobuze (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.067 RON
Data publicării
19.09.2018 13:35
Termen limită
26.09.2018 17:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.