Atribuită Cumpărare directă

Cerebrolysin 215,2 mg / ml x 5 fiole / 10 ml sol. inj / HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER DE PORCINA

Număr anunț
DA35307368
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
620,34 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
21.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

620,34 RON