Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de relatii cu publicul

Număr anunț
DA40491944
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
SC CLEAR PR SRL (CUI 29164419)
Cod CPV
79416000-3 · Servicii de relatii cu publicul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91.000 RON
Valoare atribuită
91.000 RON
Data publicării
27.05.2026 11:13
Termen limită
01.06.2026 17:00
Data finalizării
28.05.2026 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91.000 RON

din 91.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.