Atribuită Cumpărare directă

Scaun scaune directorial de pentru birou OFF 313 de din piele ecologica negru 150 kg

Număr anunț
DA35316274
Autoritate contractantă
ORASUL CEHU SILVANIEI (CUI 4291859)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
719,20 RON
Data publicării
21.03.2024 13:47
Data finalizării
22.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

719,20 RON