Atribuită Cumpărare directă

Electrozi neutrali de unica folosinta pt. electrocauter Bowa Arc400

Număr anunț
DA35313822
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
21.03.2024 13:47
Data finalizării
22.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON