Atribuită Cumpărare directă

TRADUCTOR MBS 1700-2011-A1AB04-0( REF 363/18.03.2024)

Număr anunț
DA35325181
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI 40748672)
Cod CPV
30237475-9 · Senzori electrici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.547,90 RON
Data publicării
22.03.2024 13:47
Data finalizării
22.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.547,90 RON