Atribuită Cumpărare directă

Defrisari, curatari pasuni

Număr anunț
DA35315511
Autoritate contractantă
COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
Furnizor / câștigător
IULIAN BIMBO S.R.L. (CUI 48503929)
Cod CPV
77211300-5 · Servicii de defrisare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.998 RON
Data publicării
21.03.2024 13:47
Data finalizării
22.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.998 RON