Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie hemodializa / hemofiltrare/ hemodiafiltrare pe baza de bicarbonat - MEDICAMENT (Prismasol)

Număr anunț
DA40498001
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
Cod CPV
33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.448,80 RON
Valoare atribuită
3.448,80 RON
Data publicării
27.05.2026 15:00
Termen limită
02.06.2026 17:00
Data finalizării
28.05.2026 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.448,80 RON

din 3.448,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.