Atribuită Cumpărare directă

R4398/21.03.2024 - Erbicid total Glifotim 360 SL 1L

Număr anunț
DA35325779
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
MAJESTIC AGROWINE SRL (CUI 34187494)
Cod CPV
24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
167,50 RON
Data publicării
22.03.2024 13:47
Data finalizării
22.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,50 RON