Atribuită Cumpărare directă

SE33 - ASPIRATOR 1400W

Număr anunț
DA35323711
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL POIANA BRASOV (CUI 4317711)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
872,26 RON
Data publicării
21.03.2024 13:47
Data finalizării
22.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

872,26 RON