Atribuită Cumpărare directă

ELEMENTE DE SCENOGRAFIE - STRUCTURA MODUL 1250X1838X20

Număr anunț
DA35319954
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT CLUJ-NAPOCA (CUI 4288411)
Furnizor / câștigător
ALTAX SRL (CUI 12889617)
Cod CPV
44212380-6 · Parti de structuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.804,70 RON
Data publicării
21.03.2024 13:47
Data finalizării
22.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.804,70 RON