Atribuită Cumpărare directă

Betadine sol.ext 10% x 1000 ml / POVIDONUM IODINATUM// farm.43 +farm.46 + farm.79 aprilie 2024

Număr anunț
DA35320677
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.713,60 RON
Data publicării
21.03.2024 13:47
Data finalizării
22.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.713,60 RON