Atribuită Cumpărare directă

Pachet alimente beneficiar proiect UN MESAJ PENTRU VIITOR!, COD PROIECT PN 1005

Număr anunț
DA35321000
Autoritate contractantă
COMUNA SASCIORI (CUI 4562109)
Furnizor / câștigător
STAR COMPANY SRL (CUI 7504242)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.377 RON
Data publicării
21.03.2024 13:47
Data finalizării
22.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.377 RON