Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare carburanti (motorina si benzina fara plumb) sub forma de bonuri valorice
- Număr anunț
- SCN1014521
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DOLHESTI (CUI 17150231)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09000000-3 · Produse petroliere, combustibil, electricitate si alte surse de energie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.682 RON
- Valoare atribuită
- 22.647,06 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.08.2018 19:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1012664
- Termen limită
- 18.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021447
Documente
Documentația de atribuire
- 7 FORMULARE Dolhesti-semnat.pdf.p7s
- 8 Model de contract-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini achizitie carburanti-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1021447.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
22.647,06 RON
din 22.682 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 34,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.