Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,6% sub estimat
Tehnică de calcul, periferice și birotică (echipamente de birou)1
- Număr anunț
- SCN1014507
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136.396 RON
- Valoare atribuită
- 119.196 RON 12,6% sub estimat
- Data publicării
- 30.08.2018 16:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1006708
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021730
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (13)
Estimat: 136.396 RON Adjudecat: 119.196 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Calculatoare | 29.863 RON | — | |
| 2 | Scannere | 4.000 RON | — | |
| 3 | Videoproiectoare | 29.400 RON | Giros Company S.R.L. | 25.270 RON ↓14,0% |
| 4 | Sistem videoproiectie | 4.200 RON | — | |
| 5 | Switch | 7.057 RON | — | |
| 6 | Imprimanta multifunctionala | 15.126 RON | — | |
| 7 | Copiator color A3 | 10.600 RON | — | |
| 8 | Fotocopiator | 11.600 RON | — | |
| 9 | Fotocopiator A3 | 6.000 RON | — | |
| 10 | Imprimanta matriciala A3 | 3.000 RON | — | |
| 11 | Multifunctionale laser A4 | 9.800 RON | — | |
| 12 | Multifunctionala laser A4 | 700 RON | — | |
| 13 | Alte materiale IT | 5.050 RON | QUARTZ MATRIX | 93.926 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GIROS COMPANY SRL CUI RO 6349418
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
119.196 RON
din 136.396 RON estimat
12,6%
Adjudecat la 87,4% din estimat · economie 17.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.