Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat
Consumabile pentru echipamente IT
- Număr anunț
- SCN1040205
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI 14240950)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162.076 RON
- Valoare atribuită
- 155.277,49 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.03.2019 08:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1016349
- Termen limită
- 04.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043720
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EXPERT COPY SERVICE SRL CUI RO 14240950
Valoare atribuită
155.277,49 RON
din 162.076 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 6.798,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.