Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Sigilii antiefractie pentru gaz si electricitate
- Număr anunț
- CN1010082
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
- Cod CPV
- 35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.126.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.122.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.03.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1022510
- Termen limită
- 25.04.2019 12:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 058-135054
- Documentație de atribuire
- DF1042479
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 2_Cantitati_AC si Ctr.pdf.p7s
- CONCEPT LOGISTIC Sigilii antiefractie pt gaz si electricitate 26.02.2019.pdf.p7s
- Doc descriptiva nr. 34290+ST nr. 646+ST nr. 163.pdf.p7s
- FisaDate_DF1042479.pdf
- Model Acord cadru_Sigilii_12.02.2019.pdf.p7s
- Model contract subsecvent_Sigilii.pdf.p7s
- Model Formulare_Sigilii.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALDO SECURITY SRL CUI 11547578
Valoare atribuită
2.122.000 RON
din 2.126.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 4.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.