Atribuită Anunț de participare

Achizitie materiale de curatenie

Număr anunț
CN1010104
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.755.570 RON
Data publicării
23.03.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1018333
Termen limită
10.05.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 059-135895
Documentație de atribuire
DF1043415

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 1.755.570 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DETERGENTI PENTRU SPALARE CU AJUTORUL SISTEMELOR AUTOMATE… 680.000 RON ECOLAB
2 DETERGENTI 52.400 RON INEDIT CLEAN TOTAL
3 Produse de curatenie 332.020 RON DECAS
4 Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri 431.950 RON DECAS
5 Saci de diverse tipuri 259.200 RON EUROFLEX S.R.L.

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DECAS SRL CUI RO 23553077
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
INEDIT CLEAN TOTAL CUI RO34397550
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.