Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,6% sub estimat

LN3-Procurare si inlocuire rotor IP aferent TA3 tip DKUL 50-1 din CTE Progresu

Număr anunț
CN1011085
Autoritate contractantă
Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
Furnizor / câștigător
Turboenergy Power (CUI 1007607001228)
Cod CPV
31121331-9 · Rotoare de turbina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.917.790 RON
Valoare atribuită
5.700.000 RON 17,6% sub estimat
Data publicării
09.05.2019 01:47
Anunț de atribuire
CAN1023714
Termen limită
10.06.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 090-217107
Documentație de atribuire
DF1047070

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Turboenergy Power CUI 1007607001228
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
HORUS CUI 1002600011498
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
GENERAL TURBO SA CUI RO 2603490

Valoare atribuită

5.700.000 RON

din 6.917.790 RON estimat 17,6%

Adjudecat la 82,4% din estimat · economie 1.217.790 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.