Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Prestarea serviciilor de proiectare, verificare proiect tehnic, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări, în vederea realizării obiectivului de investiție ”Reabilitare alei și parcări în municipiul Câmpulung Moldovenesc”, etapa a II a

Număr anunț
SCN1040405
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
CALCARUL SA (CUI 7220224)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.909.643,94 RON
Valoare atribuită
5.902.090,93 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
25.03.2019 16:05
Anunț de atribuire
SCNA1017162
Termen limită
17.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1043959

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CALCARUL SA CUI RO 7220224
Asociați 2
DRU-PO SRL CUI RO 9056854
MAGHEBO SRL CUI RO 18996949
Subcontractanți 1
TEHNOELECTRIC SRL CUI RO16855137

Valoare atribuită

5.902.090,93 RON

din 5.909.643,94 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 7.553,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.