Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 69,0% sub estimat

SERVICII DE TELEFONIE FIXA

Număr anunț
SCN1040360
Autoritate contractantă
ASOCIATIA PENTRU DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA - ITI DELTA DUNARII (CUI 33273686)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64211000-8 · Servicii de telefonie publica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.520 RON
Valoare atribuită
15.994,27 RON 69,0% sub estimat
Data publicării
25.03.2019 13:35
Anunț de atribuire
SCNA1016424
Termen limită
09.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1043513

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

15.994,27 RON

din 51.520 RON estimat 69,0%

Adjudecat la 31,0% din estimat · economie 35.525,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.