Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
"Achizitie utilaje in comuna Pietroasa, judetul Bihor"
- Număr anunț
- SCN1040298
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETROASA (CUI 4641326)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 577.258,03 RON
- Valoare atribuită
- 561.600 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 25.03.2019 07:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1018286
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039005
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TRUCKS CARGO S.R.L. CUI RO 23047550
Valoare atribuită
561.600 RON
din 577.258,03 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 15.658,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.