Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,1% sub estimat
Polite de asigurare auto obligatorii R.C.A. pentru autovehiculele apartinand departamentelor finantate de catre Consiliul Local al Sectorului 3.
- Număr anunț
- SCN1040477
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286.000 RON
- Valoare atribuită
- 71.352,12 RON 75,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2019 17:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1019874
- Termen limită
- 10.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044150
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si anexa -semnat.pdf.p7s
- Draft CONTRACT -semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044150.pdf
- Formular oferta si anexa -semnat.pdf.p7s
- Modele orientative FORMULARE-semnat.rtf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
71.352,12 RON
din 286.000 RON estimat
75,1%
Adjudecat la 24,9% din estimat · economie 214.647,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.