Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,0% sub estimat
Proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul “Modernizare retea stradala si pod din beton armat peste raul Bicaz, oras Bicaz, judetul Neamt”
- Număr anunț
- SCN1040440
- Autoritate contractantă
- ORASUL BICAZ (CUI 2614392)
- Furnizor / câștigător
- HYDRO DESIGN & ENGINEERING SRL (CUI 30983999)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.837 RON
- Valoare atribuită
- 48.383,99 RON 43,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2019 10:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1019232
- Termen limită
- 23.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043984
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI0002.PDF.p7s
- CERTIFICAT URBANISM.PDF.p7s
- draft contract proiectare.docx.p7s
- Expertiza pod.PDF.p7s
- Expertiza strazi.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043984.pdf
- Parte desenata drum.pdf.p7s
- Parte desenata Pod.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE LUCRARI.doc.p7s
- SF_BICAZ-PNDL fd.pdf.p7s
- SGE0_BICAZ.pdf.p7s
- SHIDROLOGIC_BICAZ.pdf.p7s
- STOPO_BICAZ_CAPSA.pdf.p7s
- STOPO_BICAZ_CRASNITEI.pdf.p7s
- STOPO_BICAZ_DODENI.pdf.p7s
- STOPO_BICAZ_ENERGIEI.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
HYDRO DESIGN & ENGINEERING SRL CUI RO30983999
Terți susținători 1
DUBLEN ART SRL CUI RO29449831
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ARTEHNIS SRL CUI 18287343
Terți susținători 1
EUROCERAD INTERNATIONAL SRL CUI 25329026
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 23580950
Valoare atribuită
48.383,99 RON
din 84.837 RON estimat
43,0%
Adjudecat la 57,0% din estimat · economie 36.453,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.