Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat

,,REPARAŢII CAPITALIZABILE INSTALAŢII DE INTERVENŢIE TW30, IC5’’ – 3 loturi

Număr anunț
CN1010120
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
ALLSTAR PROD SRL (CUI 6626276)
Cod CPV
50531000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.486.000 RON
Valoare atribuită
3.321.440 RON 4,7% sub estimat
Data publicării
26.03.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1019261
Termen limită
23.04.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 060-140302
Documentație de atribuire
DF1043558

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 3.321.440 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reparatii capitalizabile instalatii de interventie TW30 – 2 buc. S.C. AUTOCOMEXIM S.R.L. S.R.L. 997.440 RON
3 Reparatii capitalizabile instalatii de interventie IC 5 - 3 buc… S.C. ALLSTAR PROD S.R.L. 2.324.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ALLSTAR PROD SRL CUI RO 6626276
Asociați 2
ALIAT AUTO SRL CUI RO 12976756
UPET SA CUI R 908332
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
AUTOCOMEXIM SRL CUI RO 2572041
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
ASUC INT SRL CUI RO 24168967

Valoare atribuită

3.321.440 RON

din 3.486.000 RON estimat 4,7%

Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 164.560 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.