Atribuită
Anunț de participare
LUCRĂRI DE CONSTRUCŢIE (suplimentare) REZULTATE IN URMA REALIZARII PROIECTULUI TEHNIC -ETAPA I –LUCRĂRI DE AMENAJARE SPAȚII-
- Număr anunț
- SCN1040555
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare Prof. Dr. I. M. Georgescu (CUI RO8615184)
- Furnizor / câștigător
- IASICON SA (CUI 1957821)
- Cod CPV
- 45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii medicale specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.215.016,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.215.016,81 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 17:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1017675
- Termen limită
- 12.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044318
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini - general semnat.PDF.p7s
- contract lucrari suplimentare .PDF.p7s
- FisaDate_DF1044318.pdf
- LISTE CANTITATI_PROCEDURA.pdf.p7s
- PIESE DESENATE.rar.p7s
- PIESE SCRISE.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
IASICON SA CUI RO 1957821
Subcontractanți 1
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CASIDO SRL CUI RO 4183377
Valoare atribuită
1.215.016,81 RON
din 1.215.016,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro