Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Servicii de proiectare și execuție rețele de canalizare pentru proiectul intitulat “Extindere sistem de canalizare menajera in localitatea Rontau, zona Rontau 2 comuna Sinmartin, judetul Bihor”
- Număr anunț
- SCN1040536
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- TERMOPRO EDIL SRL (CUI 26155181)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.559.695 RON
- Valoare atribuită
- 1.529.934,16 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2019 15:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1020942
- Termen limită
- 12.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044236
Documente
Documentația de atribuire
- AC-Iz - Plan de incadrare in zona.pdf.p7s
- Caiet de sarcini serv de proiect. si executie retele de canaliz. Rontau 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044236.pdf
- formulare model si contract.docx.p7s
- plan de situatie.pdf.p7s
- plan general de situatie.pdf.p7s
- SF - Rontau conform H.G. 907.pdf.p7s
- starie de pompare.pdf.p7s
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TERMOPRO EDIL SRL CUI RO 26155181
Asociați 1
TISOTI EXIM SRL CUI RO 6533673
Subcontractanți 1
TERSEL SRL CUI RO 15149494
Valoare atribuită
1.529.934,16 RON
din 1.559.695 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 29.760,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.