Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Contract achizitie de motorina standard in regim de scutire de la plata accizei si motorina standard accizata.
- Număr anunț
- SCN1040501
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137.100 RON
- Valoare atribuită
- 130.060 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2019 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1016319
- Termen limită
- 03.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044171
Documente
Documentația de atribuire
- Autorizatie de utilizator final.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- contract 2019UMS.doc.p7s
- Declaratie_cf_art._57-63.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044171.pdf
- Formular de oferta ums.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Valoare atribuită
130.060 RON
din 137.100 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 7.040 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.