Atribuită
Anunț de participare
Elaborare proiect tehnic, detalii de executie si asistenta tehnica din partea proiectantului pe parcursul derularii investitiei precum si executia lucrarilor pentru obiectivul ,,Modernizare strazi in comuna Sagu, etapa IV, judetul Arad”.
- Număr anunț
- SCN1040485
- Autoritate contractantă
- Comuna Sagu (CUI 3519585)
- Furnizor / câștigător
- SUPER CONSTRUCT SRL (CUI 4152460)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.111.931 RON
- Valoare atribuită
- 3.111.618,23 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 08:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1019303
- Termen limită
- 12.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044066
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1_Memoriu DALI_Sagu_FARA VALORI.pdf.p7s
- 2.2_Deviz general SCAN_FARA VALORI_scenariul 1.pdf.p7s
- 2.2_Piese desenate DALI_Sagu_SCAN.pdf.p7s
- 2.3_Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 2.4_Expertiza tehnica.pdf.p7s
- 2.5_Studiu topografic.pdf.p7s
- 4_Certificat_avize.pdf.p7s
- Caiet de sarcini proiectare si executie Modernizare strazi etapa IV.pdf.p7s
- Contract de proiectare si executie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044066.pdf
- Sectiunea formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SUPER CONSTRUCT SRL CUI RO 4152460
Asociați 1
Buzu RRB Design CUI RO34468430
Valoare atribuită
3.111.618,23 RON
din 3.111.931 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro