Atribuită Cumpărare directă

ITP AUTOUTILITARA TRANSPORT CADAVRE FORD TRANSIT CJ 14 VZL

Număr anunț
DA35304437
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CLUJ NAPOCA (CUI 13708611)
Furnizor / câștigător
COMPLEX SERVICE ML SOL SRL (CUI 36505306)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
20.03.2024 13:47
Data finalizării
22.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON