Atribuită
Anunț de participare
Servicii de verificare si curățare anuala a sistemului de evacuare fum si aer viciat (hota, tubulatura si ventilator) pentru hote si a coșurilor de fum
- Număr anunț
- SCN1014418
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- COŞARUL CU NOROC SRL (CUI 36054923)
- Cod CPV
- 90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.450 RON
- Valoare atribuită
- 123.000 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 14:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1008530
- Termen limită
- 21.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021440
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare servicii cosuri de fum-semnat.docx.p7s
- 3. Propunerea de acord cadru si contract-semnat.doc.p7s
- 5. caiet sarcini evacuare fum-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021440.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 90.450 RON Adjudecat: 123.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de verificare si curățare anuala a sistemului de evacu… | 75.600 RON | Cosarul cu Noroc SRL 4 contracte | 123.000 RON |
| Cosarul cu Noroc SRL · contract 135170 · 14.11.2018 | — | |||
| Cosarul cu Noroc SRL · contract 136496 · 15.11.2018 | 27.000 RON | |||
| Cosarul cu Noroc SRL · contract 146359 · 23.10.2019 | 72.000 RON | |||
| Cosarul cu Noroc SRL · contract 139368 · 08.10.2020 | 24.000 RON | |||
| 2 | Servicii de verificare si curățare anuala a coșurilor de fum | 14.850 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COŞARUL CU NOROC SRL CUI 36054923
Valoare atribuită
123.000 RON
din 90.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro