Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,1% sub estimat
PROIECTARE SI ASISTENTA TEHNICA DIN PARTEA PROIECTANTULUI PE DURATA DERULARII LUCRARILOR PANA LA RECEPTIA FINALA "Reabilitari si extinderi conducte de alimentare cu apa in comuna Barcanesti judetul Prahova ( etapa a-3-a )
- Număr anunț
- SCN1014413
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
- Furnizor / câștigător
- YDA PROIECT CONSULTING SRL (CUI 33022684)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.005,10 RON
- Valoare atribuită
- 53.300 RON 45,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.08.2018 13:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1007236
- Termen limită
- 13.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021553
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-proiectare extindere apa barcanesti-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1021553.pdf
- FisaDate-semnat.pdf.p7s
- formulare apa barcanesti-semnat.docx.p7s
- MODEL CONTRACT SERVICII -PROIECTARE extindere SISTEM APA barcanesti et 3-semnat.docx.p7s
- NOTA CONFORM HG 9072016-semnat.doc.p7s
- piese desenate-semnat.7z.p7s
- piese scrise-semnat.7z.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
YDA PROIECT CONSULTING SRL CUI 33022684
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DINENG DEV SRL CUI RO27752170
Valoare atribuită
53.300 RON
din 97.005,10 RON estimat
45,1%
Adjudecat la 54,9% din estimat · economie 43.705,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.