Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,0% sub estimat

Executie lucrari pentru investitia ,,EXTINDERE RETEA DE APA SI CANALIZARE IN LOCALITATILE VETEL, HEREPEIA SI LESNIC, COMUNA VETEL, JUDETUL HUNEDOARA ".

Număr anunț
SCN1014404
Autoritate contractantă
COMUNA VETEL (CUI 4374105)
Furnizor / câștigător
CLAU SPRINT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 31487365)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.011.433,02 RON
Valoare atribuită
3.168.188,18 RON 21,0% sub estimat
Data publicării
30.08.2018 12:31
Anunț de atribuire
SCNA1011309
Termen limită
17.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021567

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant
COMSID TEHNOSTEEL SRL CUI RO 16528828
Subcontractanți 1
RAPID COMPLEX SRL CUI RO 2544700
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
SC MASECONS SL CUI B 721599924
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.168.188,18 RON

din 4.011.433,02 RON estimat 21,0%

Adjudecat la 79,0% din estimat · economie 843.244,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.