Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,8% sub estimat
Servicii de proiectare, verificare proiect și asistență tehnică pentru implementarea proiectului ,,ASFALTARE STRAZI IN LOCALITATEA SOMOVA, COMUNA SOMOVA, JUDEȚUL TULCEA”
- Număr anunț
- SCN1014387
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.871,86 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON 54,8% sub estimat
- Data publicării
- 30.08.2018 11:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1010479
- Termen limită
- 17.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021622
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Aviz amplasament serv public de alim apa .pdf.p7s
- 1.1 SF piese scrise.pdf.p7s
- 1.2 SF piese desenate p1.pdf.p7s
- 1.3 SF piese desenate p2.pdf.p7s
- 1.4 Expertiza tehnica.pdf.p7s
- 1.5 SF piese desenate p3.pdf.p7s
- 1.6 Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 1.7 Studiu topografic.pdf.p7s
- 2. Clarificari proiectant SF .pdf.p7s
- 3. Certificat urbanism .pdf.p7s
- 4. Aviz adm teren CNADIR.pdf.p7s
- 5.Formulare PT Strazi Somovar.doc.p7s
- 5. Notificare DSP .pdf.p7s
- 6.Model contract PTr.doc.p7s
- 6. Notificare ANPM .pdf.p7s
- 7. Aviz amplasament Enel .pdf.p7s
- 8. Aviz Telekom .pdf.p7s
- 9 Aviz Inspectoratul judetean de politie .pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021622.pdf
DUAE
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Subcontractanți 1
PROVECO SRL CUI RO 14508948
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Subcontractanți 1
PROVECO SRL CUI RO 14508948
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PROCIVIL SRL CUI RO 8965473
Valoare atribuită
42.000 RON
din 92.871,86 RON estimat
54,8%
Adjudecat la 45,2% din estimat · economie 50.871,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.