Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul feroviar si pentru alte echipamente (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de „Reparaţii curente la electromecanisme de macaz tip EM5, EM5R”
- Număr anunț
- SCN1014386
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- SPIACT CRAIOVA S.A. (CUI 14452049)
- Cod CPV
- 50220000-3 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul feroviar si pentru alte echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.150.000 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 11:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1007971
- Termen limită
- 25.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021498
Documente
Documentația de atribuire
- Adrese predare primire Electromecanisme.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021498.pdf
- GRAFIC PRESTARE REP ELECTROMECANISME.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT.pdf.p7s
- MODELE FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SPIACT CRAIOVA S.A. CUI RO 14452049
Valoare atribuită
1.150.000 RON
din 1.150.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro