Atribuită
Anunț de participare
EXECUTIE „EXTINDERE CANALIZARE SAT MIHAI VITEAZU , COMUNA VLAD TEPES, JUD. CALARASI”
- Număr anunț
- SCN1014380
- Autoritate contractantă
- COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
- Cod CPV
- 45232440-8 · Lucrari de constructii de conducte de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.359.957,46 RON
- Valoare atribuită
- 6.358.400 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 10:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1012396
- Termen limită
- 17.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021628
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI VLAD TEPES.pdf.p7s
- Electrice_1.pdf.p7s
- Electrice_2.pdf.p7s
- Electrice_3.pdf.p7s
- Electrice_4.pdf.p7s
- Electrice_5.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021628.pdf
- liste si fise tehnice.pdf.p7s
- MIHAI VITEAZU PLANURI.rar.p7s
- Model de contract.docx.p7s
- piese desenate.rar.p7s
- Piese scrise.pdf.p7s
- planuri de situatie electrice.rar.p7s
- scheme desfasurate.rar.p7s
- scheme si detalii.rar.p7s
- Sectiunea Formulare.doc.p7s
- Studiu Geotehnic.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
GPI BUILDING LOGISTIC SRL CUI RO35773157
Valoare atribuită
6.358.400 RON
din 6.359.957,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro