Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 30,6% sub estimat

Achizitie Chrom ID VRE, MRSA SMART

Număr anunț
DA40491611
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.224 RON
Valoare atribuită
1.543,69 RON 30,6% sub estimat
Data publicării
27.05.2026 11:02
Termen limită
01.06.2026 17:00
Data finalizării
28.05.2026 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.543,69 RON

din 2.224 RON estimat 30,6%

Adjudecat la 69,4% din estimat · economie 680,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.