Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reconditionare mobilier birou

Număr anunț
DA40479035
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
MADALIN SI SIMONA ACTIV S.R.L. (CUI 39827837)
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.500 RON
Valoare atribuită
11.500 RON
Data publicării
26.05.2026 10:51
Termen limită
01.06.2026 17:00
Data finalizării
28.05.2026 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.500 RON

din 11.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.