Atribuită Cumpărare directă

Prosoape pliate albe pentru dispenser 150buc/set cf. mostrei

Număr anunț
DA35332097
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
22.03.2024 13:47
Data finalizării
25.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON