Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reproiectare si modificare a retelei de gaz

Număr anunț
DA40500103
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
CFT TRUST S.R.L. (CUI RO39811644)
Cod CPV
45333000-0 · Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.080 RON
Valoare atribuită
43.080 RON
Data publicării
28.05.2026 08:17
Termen limită
02.06.2026 17:00
Data finalizării
28.05.2026 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.080 RON

din 43.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.