Ofertă refuzată Cumpărare directă

Piese de schimb - Multix Impact VA2 seria 32692

Număr anunț
DA40440367
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570,36 RON
Valoare finală
570,36 RON
Data publicării
20.05.2026 14:06
Data finalizării
28.05.2026 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.