Atribuită Cumpărare directă

Produse curatenie

Număr anunț
DA35318109
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Alexandru Domsa" Alba Iulia (CUI 4562630)
Furnizor / câștigător
BINDYS STORE S.R.L. (CUI 44782936)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
420,17 RON
Data publicării
21.03.2024 13:47
Data finalizării
25.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,17 RON