Atribuită Cumpărare directă

Servicii Prevenirea si Stingerea Incendiilor/ Securitate si Sanatate in Munca

Număr anunț
DA35331896
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 25 (CUI 24027178)
Furnizor / câștigător
QUALITY SAFETY SERVICES SRL (CUI 31294267)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
22.03.2024 13:47
Data finalizării
25.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON