Atribuită Cumpărare directă

Software tehnoredactare -două licențe Adobe Creative Cloud

Număr anunț
DA35330062
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
48321000-4 · Pachete software de proiectare asistata de calculator (CAD) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.551,26 RON
Data publicării
22.03.2024 13:47
Data finalizării
25.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.551,26 RON