Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii garzi neurologie

Număr anunț
DA40500252
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
BOSTAN SIMION - MEDIC REZIDENT (CUI 47085593)
Cod CPV
85111200-2 · Servicii spitalicesti de medicina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.900 RON
Valoare atribuită
102.900 RON
Data publicării
28.05.2026 08:27
Termen limită
02.06.2026 17:00
Data finalizării
29.05.2026 07:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102.900 RON

din 102.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.